Відновлення лазерного картриджа

Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Відновлення лазерного картриджа

Відновлення лазерних картриджів

Картриджі для лазерного принтера, хоч і більш довговічні, ніж їх струменеві аналоги, так само можуть закінчитися в самий невідповідний момент. В цьому випадку можна, звичайно, купити новий картридж, але обійдеться це недешево. Найчастіше, ціна лазерного (оригінального) картриджа становить мало не половину вартості самого принтера, тому набагато вигідніше буде відновити старий.

Як визначити стан картриджа

В основному проблеми з лазерними картриджами виникають з двох причин: у них закінчився тонер, або ж зносився фотобарабан. Визначити в чому саме проблема можна по роздруківках. Наприклад, білі смуги на тексті або ж зображенні означають, що тонер закінчується, і картридж необхідно заправити.

img img

Якщо ж проблема в фотобарабані, то при друці по краях аркуша паперу залишаються чорні, ребристі смуги.

img img

Спочатку вони зовсім непомітні, але в міру зносу деталі стають все чіткішими та більшими. Найчастіше змінюється в парі з ракелем, так як зношуються обидва і старий ракель згодом протре новий фотобарабан сильніше в місцях дефекту.

Також є ряд і інших дефектів, котрі проявляються при друці. Найчастіше це:

Смуга хаотично розкиданих точок уздовж аркуша паперу

img

Смуга хаотично розкиданих точок уздовж аркуша паперу - найчастіше виникає при просипанні тонеру з "відстійника" або ж попаданні чогось під лезо очистки. Усувається шляхом ретельної чистки картриджа та протирання усіх поверхонь дотику в картриджі.

Сторонній фон по всьому аркушу паперу, хвилі півтонів і часто повторювані горизонтальні лінії

img

Сторонній фон по всьому аркушу паперу - найчастіше викликано неякісним тонером, або забрудненням магнітного вала. Не виключено забруднення оптики самого апарату. Для усунення дефекту необхідно:

  1. перезаправити картридж, попередньо очистивши його від поганого тонера;

  2. розібравши картридж, очистити магнітний вал (при необхідності замінити);

  3. провести профілактичну чистку оптики.

 

Білі вертикальні смуги при друку півтонів - дефект дозуючого леза, має місце знос. Замінити дозуюче лезо.

Сірі хвилі півтонів - найчастіше при зносі леза, якщо воно є. Рідше знос магнітного вала і змішання тонера різних марок. Усувається шляхом очищення картриджа і заміною дефектних деталей.

Часто повторювані горизонтальні смуги - викликано дефектом ролика переносу заряду. Слід замінити ролик переносу заряду.

Тому для швидкої діагностики та надання попередньої інформації по дефекту просимо надавати роздрукований листок при здачі картриджа на заправку.

Заправку та відновлення картриджів виконуємо в м. Луцьк. Виїзд до клієнтів на заправку не робимо через відсутність відповідних умов для цього.

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.