Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Прошивка принтерів чи БФП

Дуже часто користувачі оргтехніки потребують такої процедури, як прошивка принтера. Зазвичай її роблять раз і саме завдяки їй можна вирішити проблему, пов'язану із застосуванням перезаправленого картриджа.

Але при цьому виникає наступне питання: навіщо прошивати принтер? Справа в тому, що мікропрограма, яка є в «голові» багатофункціонального пристрою або принтера при використанні заправленого витратного матеріалу може почати видавати різного роду повідомлення про помилки і попередження.

Використовуючи спеціально створене апаратно-програмне забезпечення, прошиваємо більшість картриджів виробництва Samsung і Xerox, які були захищені мікросхемою (чіпом) від заправки.

Для заправки деяких пристроїв (Samsung SCX-4300, Samsung SCX-4600, Samsung ML-1640, Samsung ML-1910, Samsung M2070, Xerox 3140, Xerox 3100 MFP тощо), необхідна їх попередня перепрошивка (обнулення).

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.