Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Ремонт TFT моніторів

Ремонт моніторів

Основні несправності LCD моніторів і види ремонтів, які проводяться в нашому сервісному центрі Нотікс:

  1. Вихід з ладу плати блоку живлення монітора. Монітор не включається, індикатор живлення не світиться.

  2. Вихід з ладу плати інвертора. Монітор вмикається, індикатор живлення загоряється, але екран залишається темним або буде включатися на нетривалий період часу і гаснути. Це одна з найпоширеніших несправностей рідкокристалічних моніторів і телевізорів.

  3. Вихід з ладу ламп підсвічування LCD матриці. Несправність може проявлятися також, як у випадку з несправним інвертором. Лампи підсвічування можуть потьмяніти і яскравість екрану буде нерівномірною і бляклою. Дуже часто при «сівших» лампах підсвічування зображення екрану має червонуватий відтінок.

  4. Вихід з ладу материнської плати монітора. При цьому монітор може включатися, але зображення не виводитиметься або зображення буде мати спотворення, виводитися частково, смикатися і т.д. Часто ремонт такої несправності зводитися до заміни материнської плати управління.

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.