Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Заміна клавіатури

Чому потрібно міняти клавіатуру

Основна причина виникнення несправності в клавіатурі - потрапляння всередину різних рідин (вода, спирт, чай та інші), в результаті чого відбувається постійне замикання або роз'їдання струмопровідних доріжок, нанесених на плівки. В результаті деякі (або всі) клавіші перестають нормально функціонувати, при натисканні однієї кнопки спрацьовує кілька натискань (на екрані друкується кілька букв). Клавіатура може повністю перестати працювати, може коротити і при цьому ноутбук може не стартувати.

img

Друга часта несправність - зламані кріплення окремих клавіш.

img

У рідкісних випадках залиту клавіатуру можна полагодити, шляхом відновлення пошкоджених доріжок струмопровідним клеєм, але швидше і менше за вартістю буде клавіатуру замінити.

У більшості ноутбуків клавіатуру досить просто і швидко поміняти. Для цього достатньо відкрутити гвинти кріплення знизу і відщепнути засувки, далі витягнути клавіатуру і від'єднати шлейф.

Рідше, щоб замінити клавіатуру, потрібно повне розбирання ноутбука, що потребує більше зусиль і часу. І все частіше починають зустрічатися клавіатури вбудовані в верхню частину корпусу разом з тачпадом.

Велику кількість нових клавіатур маємо у себе на складі, а тому ремонт та заміну можемо виконати в найкоротші терміни.

Надаємо послуги для техніки:

Acer

Asus

HP

Lenovo

Dell

Samsung

Toshiba

Sony

MSI

та інші

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.