Відновлення ноутбука залитого рідиною

Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Відновлення ноутбука залитого рідиною

Ноутбук, залитий рідиною (чай, кава, вода) - досить поширене явище.

У такій ситуації, за статистикою, хоч раз побував майже кожен третій користувач ноутбука. При попаданні води на електричну плату виникає фізико-хімічний процес - електроліз. Елементи на материнській платі починають окислюватися. Тому зволікання тут не допустимо, оскільки це може призвести до серйозної поломки. При виникненні даної ситуації варто оперативно на неї відреагувати.

У разі потрапляння незначної кількості води, ви можете спробувати виконати ремонт залитого ноутбука самостійно. В першу чергу відключіть ноутбук від зарядки, вийміть батарею. При цьому обов'язково потрібно виконати якісне просушування материнської плати. В іншому випадку може виникнути корозія елементів, коротке замикання і ноутбук повністю вийде з ладу.

img

Послідовність дій при попаданні рідини на ноутбук

  1. Негайно відключити ноутбук від блоку живлення.

  2. Оперативно дістати акумуляторну батарею.

  3. Дати можливість рідині стекти, перевернувши ноутбук клавіатурою вниз.

  4. Повністю розібрати ноутбук і просушити його.

Однак, якщо у Вас немає розуміння, як розібрати ноутбук, як і скільки його сушити, то виконувати ремонт самостійно ми вам наполегливо не рекомендуємо. Необхідно тільки відключити блок живлення і акумуляторну батарею.

Наші співробітники - професіонали своєї справи, які мають великий досвід даних робіт. Тільки після ретельнної чистки та проведення комплексного тестування залитого ноутбука, можлива подальша безпечна його експлуатація. Найчастіше після залиття клавіатуру ноутбука потрібно міняти на нову, все решта відновлюється. Звертайтеся в наш сервісний центр. Ми допоможемо реанімувати ваш ноутбук!

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.