Скидання пароля BIOS з повним розбиранням та випаюванням мікросхеми BIOS

Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Скидання пароля BIOS з повним розбиранням та випаюванням мікросхеми BIOS

Трапляється, що пароль, встановлений на вхід в BIOS ноутбука з якої-небудь причини забувається користувачем або загублений безповоротно.

Інколи вийти з проблеми вдається простими способами, такими як підбір пароля або витягування батарейки біоса. Але інколи прості варіанти не допомагають.

Найбільш складний варіант скидання пароля пов'язаний з використанням EPPROM, одного з видів незалежної пам'яті. Щоб позбутися від пароля, що зберігається в ній, користувачеві необхідно знати де саме встановлено EPPROM-пам'ять, вміти поводитися з паяльником, мати в своєму розпорядженні EPPROM без встановленого на БІОС пароля, а також програматор, за допомогою якого пароль буде знайдений і стертий.

 

Тут важливо розуміти, що неправильне видалення пароля може призвести до втрати наявної інформації. Таким чином, найбільш вірне рішення - звернутися в сервісний центр, де досвідчені фахівці акуратно знімуть EPPROM і видалять пароль. При цьому не пошкодять інформацію про ноутбук (серійний номер, UUID, модель ноутбука, номер продукту, MAC адресу мережевої карти). Тому що втрата цих даних відновлюється тільки сервісними утилітами.

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.