Ремонт материнської плати (заміна ШИМ-контролерів, ключів та інших дискретних SMD елементів)

Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Ремонт материнської плати (заміна ШИМ-контролерів, ключів та інших дискретних SMD елементів)


ШИМ-контролери підтримують в мережі заданий рівень напруги, забезпечують правильне живлення ноутбука.

img

Поломка цієї мікросхеми може спричинити відсутність картинки на дисплеї після запуску системи, проблеми з зарядкою, а також ноутбук може не включатися зовсім.

У ланцюгах живлення ноутбука ШИМи модулюють напруги мікрочіпів материнської плати ноутбука.

На материнській платі розташовано кілька ШИМок. За живлення кожного мікрочіпа ноутбука (північного і південного моста, відеочіпа, процесора) "відповідає" окремий ШИМ-контролер.

ШИМ-контролер, генеруючи імпульси, керує роботою польових транзисторів (мосфети), які працюють в режимі ключів. У будь-який момент часу один з транзисторів повністю відкритий, а інший повністю закритий і навпаки. Далі в схемі розташована котушка індуктивності (дросель), на виході якої отримуємо постійний рівень напруги. Всі перешкоди і пульсації згладжує фільтруючий конденсатор.

  • ШИМ здатний встановлювати потрібну напругу з високим ступенем точності.

  • М'який старт дозволяє плавно довести величину модельованих напруг до необхідних значень.

  • Обмежувач струму спрацьовує при значному перевищенні напруги на відповідному виводі над граничним. В цьому випадку відбувається автоматичне закриття силових мосфетів.

  • ШИМ-контролери споживають мало енергії і мають високі показники ККД.

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.