Реболінг відеочіпа або іншої мікросхеми BGA

Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Реболінг відеочіпа або іншої мікросхеми BGA

У разі коли чіп згорів, однозначно необхідно провести заміну неробочого чіпа на новий. А при порушенні паяльного з'єднання, якщо мікросхема справна і не пошкоджена, то можна зробити реболлінг (демонтаж і монтаж чіпа з відновленням кульок припою).

Заміна чіпа завжди буде краще реболлінга, тому що виключає можливість виникнення повторних проблем, до того ж, за вартістю, різниця несуттєва. Так само варто врахувати, що материнська плата не витримає багаторазових перепайок чіпів.

img

Реболлінг BGA - вирішення проблеми

Реболлінг BGA (від англ. Reballing) - процес відтворення матриці кульових виводів на нижній стороні корпусу компоненту замість пошкоджених.

На сьогодні термін реболлінг має ширше значення. Під реболлінгом (іноді пишеться як реболінг, ребулінг, ребойлінг) розуміється повний комплекс заходів по заміні, перепайці мікросхем в BGA корпусі: зняття чіпсета, відновлення матриці кульових виводів або створення таких на новій мікросхемі і установка її на плату.

У разі коли чіп згорів, однозначно необхідно провести заміну неробочого чіпа на новий.

А при порушенні паяльного з'єднання, якщо мікросхема справна і непошкоджена, то можна зробити реболлінг (демонтаж і монтаж чіпа з відновленням кульок припою). Реболлінг BGA мікросхем проводиться за допомогою спеціального обладнання, набору готових кульок, паяльної пасти і звичайно паяльного обладнання.

Для реболлінга BGA мікросхем потрібний набір трафаретів, так як різні чіпи мають неоднакове розташування кульок і різний діаметр. При проведенні пайки BGA, також як і при будь-якій іншій операції з BGA-компонентами, ми виконуємо всі вимоги щодо захисту від впливу статичної електрики і вживаємо заходів до видалення надлишкової кількості вологи з корпусів компонентів.

Заміна чіпа завжди буде краще реболлінга, тому що виключає виникнення повторних проблем, до того ж, за вартістю, різниця несуттєва. Так само варто врахувати, що материнська плата не витримає багаторазових перепайок чіпів.

Заміна або реболлінг BGA мікросхем є самим складним і трудомістким видом ремонту материнської плати і під силу тільки фахівцеві, що має великий досвід. Процедура вимагає певних професійних навичок, які можуть бути набуті тільки при багаторазовому її виконанні.

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.