Профілактична чистка системи охолодження

Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Профілактична чистка системи охолодження

Підраховано, що персональний комп'ютер за день прокачує через себе все повітря в кімнаті більше десятка разів. Відповідно разом з повітрям він пропускає через себе і весь пил, що знаходиться в повітрі, який осідає на поверхні кулера, (вентилятора) радіатора та інших компонентах в ноутбуці.

Це сприяє погіршенню відводу тепла, тому що пил на радіаторі як «тепла шуба», яка зберігає тепло, замість того, щоб віддавати його в повітря. На відміну від системного блоку, ноутбук використовується практично скрізь, де це необхідно (на вулиці, в будинку, машині і т.д.), а в цих місцях пилу, як правило, ще більше, та до того ж система охолодження ноутбука набагато менших розмірів, з обмеженим простором для забору повітря і розрахована з набагато меншим запасом за тепловиділенням.

У той час, як в радіаторі збирається пил, термопаста, основним завданням якої є збільшення площі дотику між радіатором і ядром процесора, від старіння і підвищеної температури твердне і втрачає еластичність і здатність передавати температуру від ядра до радіатора.

img

Симптоми, за якими можна визначити необхідність чищення:

  • зменшився повітряний потік з вентиляційних отворів ноутбука (відчувається навіть рукою, що потік повітря став помітно слабшим в порівнянні з тим, який був на початку експлуатації);

  • помітно збільшилася температура, з якою видуває ноутбук повітря одночасно із зменшенням повітряного потоку навіть при високих оборотах вентилятора, що охолоджує процесор і / або відеокарту;

  • ноутбук дуже сильно перегрівається (локально або весь) і спонтанно вимикається і / або перезавантажується;

  • збільшуються обороти кулерів, а відповідно і шум при роботі ноутбука, який не пропадає.

У середньому новий ноутбук без профілактичного чищення працює близько 1-1,5 років. Потім потрібна чистка. Ми взагалі рекомендуємо робити таку профілактику раз в півроку, що продовжить строк нормальної роботи вашого пристрою.

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.