Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Діагностика ноутбука

Діагностика ноутбука не настільки простий процес, як може здатися на перший погляд

Справа в тому, що сміливо можна стверджувати, що 60% успішності ремонту (не кажучи вже про його якість) закладається ще на етапі діагностики.

Неправильне її проведення може призводити до виходу з ладу джерел живлення (недбале розбирання або неакуратне поводження з щупами вимірювальних приладів), до відколу чіпів або інших елементів, до забруднення плати різними флюсами низької якості, вигинів, що призводить до відриву контактних майданчиків під мікросхемами, що вплине на подальше збільшення вартості ремонту ноутбука. І це без урахування прокручених гвинтами корпусів, обірваних, загнутих або затиснутих шлейфів, виламаних через недбале поводження з матрицею кріплень петель і т.д.

Діагностику ноутбука, якого принесли з проблемою "не вмикається", без повного розбору виконати не реально, а тому і послуга у разі подальшої відмови від ремонту у нас платна, у іншому ж випадку діагностика безкоштовна.

Відгуки наших клієнтів

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.