Прості правила догляду за планшетом

Замовити ремонт

Дізнайтесь вартість ремонту
вашої техніки

Прості правила догляду за планшетом

Прості правила догляду за планшетом

Як тільки планшет потрапляє до рук нових господарів, крім захоплення виникають і питання про те, як правильно доглядати за планшетом, що зробити, щоб убезпечити його від можливих поломок. За планшетом, як і за дівчиною, потрібно постійно доглядати, та приділяти йому увагу. Будучи дорогою річчю, буде прикро зламати його своїми власними руками. Щоб ваш планшет жив довго і щасливо досить дотримуватись цих простих правил його експлуатації:

Захисна плівка або скло

Наклейте захисну плівку. Екран планшета це найдорожча його частина. У разі будь-яких тріщин, подряпин або інших пошкоджень доведеться міняти всю матрицю. Вартість заміни буде майже дорівнювати вартості нового планшета. Іноді плівку включають в комплект, але найчастіше її доводитися докуповувати окремо. Не затягуйте, купіть і наклейте її найближчим часом.

img

Чохол

Використовуйте чохол. Знаю, багато хто не любить засовувати свої девайси в чохли. Планшет перестає бути красивим, ніхто не бачить яка у вас дорога модель. Але подумайте, що для вас важливіше: думка оточуючих вас незнайомців або безпека планшета?

Витирання екрану

Не протирайте планшет чим попало. Для техніки чи це ноутбуки, чи це планшети продаються спеціальні вологі серветки або спеціальні мікрофібри чи набори для чистки. Юзайте їх. Ні в якому разі не промивайте його водою або спиртом, навіть якщо ви будете акуратні, ви все одно можете випадково замкнути які-небудь контакти або нашкодити самому дисплею.

img

Середовище використання

Тримайте планшет подалі від пилу, бруду, піску ... Між панелями, міцно загвинченими, все одно є щілини в які злегкістю можуть потрапити дрібні частки піщинок і пилу. Не беріть планшет в похід на природу, на пляж, на завод чи схожі місця. Старайтесь не використовувати його на морозі, при значних мінусових температурах.

Фізичний вплив

Не піддавайте його фізичним діям. Звісно це мабуть сама банальна і так зрозуміла для будь-якого пристрою порада. Не варто його кидати, сідати на нього, використовувати в якості підставки. Навіть якщо корпус буде візуально непошкоджений, всередині поломки не виключаються. Намагайтеся поводитися з технікою дбайливо і обережно, нехай у планшета буде одне певне місце, де ви його зберігаєте, щоб він випадково не опинився не у своїй ролі.

Батарея

Сучасні акумулятори є літієво-іонними, вони можуть працювати тривалий час без підзарядки, більше 5-6 днів в режимі очікування. Поговоримо про те, як необхідно доглядати за акумулятором планшета, адже якщо акумулятор буде несправний, то планшет втратить свою цінність.

Після того як ви придбали планшет у магазині в першу чергу необхідно розрядити акумулятор до повної розрядки. Це означає, що планшет повинен вимкнутися повністю, а після відключення необхідно його спробувати включити кілька разів до тих пір, поки він не перестане включатися. Потім його необхідно зарядити до 100% неперериваючи циклу зарядки акумулятора. Дану процедуру необхідно виконати 3-4 рази. За час даної процедури акумулятор набере повну ємність, яка буде відповідати заявленим характеристикам.

Подальша правильна експлуатація акумулятора. Після процедури "прокачки" вже слід уникати повної розрядки акумулятора і обмежуватися 20% зарядом. Так само не слід використовувати пристрій при високих температурах, так як це тягне за собою швидкий вихід з ладу акумулятора. Якщо ви будете правильно виконувати експлуатацію акумулятора, то термін служби 400 - 500 повних циклів зарядів і розрядів.

Отож, дотримуючись простих правил, Ви будете отримувати тривалу насолоду від роботи за своїм планшетом. І на заключення, вся техніка любить акуратного поводження з нею, не забувайте про це.

Отримати послугу з поклейки скла чи захисної плівки, а також придбати інші аксесуари для вашого планшету можна унас

«Нотікс» — дружня команда спеціалістів, котрі зможуть допомогти в подальшому обслуговуванні вашої комп’ютерної та офісної техніки, заправці та реставрації лазерних картриджів, ремонті ноутбуків та надати ряд інших послуг. Ми надіємося, що наш сервіс, наш асортимент та наші ціни будуть приємними та влаштують кожного замовника.